O kancelarii

Nasza Kancelaria mieści się w centrum Wrocławia, na pierwszym piętrze przedwojennej, zabytkowej i nowoodrestaurowanej kamienicy przy ulicy Piłsudskiego 89. Budynek ten znajduje się pomiędzy ulicą Stawową oraz Komandorską, pieszo 5 minut do Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Krzyków we Wrocławiu IV Wydziału Ksiąg Wieczystych, 7 minut do Dworca Głównego PKP oraz 15 minut do Rynku (mapa).Przy budynku znajduje się prywatny parking.

Kancelaria urzęduje w godzinach od 9 do 17, przy czym zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie odwiedzić nas w standardowych godzinach pracy. Dlatego też, po wcześniejszym umówieniu, postaramy się dostosować do Państwa potrzeb.
Uprzejmie informujemy, że czynność notarialna może być dokonana także w innym miejscu, niż Kancelaria, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym w szczególności przepisami ustawy z dnia 14 lutego 1991 r.- Prawo o notariacie (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 164 ze zm.), gwarantujemy zachowanie pełnej poufności w odniesieniu do wszelkich informacji uzyskanych w związku z usługami świadczonymi na rzecz naszych klientów.